Seren isteksizce oturma odasına girdi.

Herkese selam! Sonraki bölüm, muhtemelen ben toplu tecavüze geçmeden önce Seren’nın anal götünün  kaybetmesi olacak. Seks hikayenin yarısında başlar. Başlangıç ​​sadece cezadır.

“Pazar günü etek giyin. Sutyen ya da külot yok.”

Seren kısa metni okudu ve içini çekti. Sırf Usta Latif ‘ı memnun etmek için hayatındaki diğer her şeyden vazgeçmeye zorlanmıştı. Perşembe günü öğle yemeğinde mutfak kulübüne gitmek yerine, Tesla’daki taşaklarını emerek zaman geçirdi. Pazar günü arkadaşlarıyla boba almaya gitmek yerine bekaretini daha iki hafta önce tanıştığı bir kıdemliye kaptıracaktı. Seren bekaretini kaybetmenin acısından çok korkmuştu. Kızlık zarının yırtılmasının ne kadar acı verici olduğunu internette okudu, bu yüzden bu konuda anlaşılır bir şekilde gergindi.

Seren biraz inekti. Bazen giyinmeyi severdi ama asla makyaj yapmazdı. Boş zamanlarında çok fazla anime izledi, bu yüzden geçen yıl Cadılar Bayramı için sevimli bir Japon kız öğrenci gibi giyindi. Aradan sadece bir yıl geçmişti ama o zamandan beri ergenlik onu vurmuştu. Kıyafet zaten onun için çok küçük olmuştu. Üstü o kadar dardı ki, istese bile sutyen giyemezdi. Yine de küçük göğüslerini vurgulamaya hizmet etti. Gömlek o kadar küçüktü ki sevimli göbek deliğini ortaya çıkardı. Hafifçe morarmış kıçını zar zor kapatan eteği giydi.

Latif  kapısının vurulduğunu duydu ve kapıyı seksi bir Asyalı kıza açtı. Küçük, 14 yaşında, 5 ayak boyunda, vurgulanmış yuvarlak göğüsleri olan bir Asyalı, önünde duruyordu. Masum kızın bekaretini sevimli küçük eteğiyle almak için sabırsızlanıyordu.

“İçeri gel.”  Seren isteksizce oturma odasına girdi.

“Çok şey öğrendin küçük köle, ama öğrenmen gereken çok şey var. Her Pazar, hafta boyunca yaptığınız çeşitli ihlaller için haftalık cezanızla başlayacağız. O zaman tatmin olana kadar seni sikeyim. Anlamak?”

“Evet, efendim” Seren sessizce yanıtladı

“İyi. Dizlerinin üstüne çök ve kemerimi çıkar. Ve onu köpek gibi dişlerinin arasına getir.”

Seren dizlerinin üzerine çöktü ve kemerini çıkarmaya başladı. Beceriksizce dişlerinin arasına koydu ve Latif ‘ın buz mavisi gözlerine baktı.

Masum, küçük, Asyalı bir gencin ona cezalandırılacağı aleti takdim etmesi Latif ‘ı tahrik etti. Korkudan parlayan, sulu gözlerle ona baktı. Siki sert büyüdü, ama kölesini düzgün bir şekilde eğitmek için biraz kendini kontrol etmesi gerekiyordu
“Arkanı dön ve yüzünü halıya bastır. Eteğini kaldır ve kıçını dışarı çıkar. Orada tut,” diye emretti Latif .

Seren, yüzü halıya değene kadar dizlerinin üzerinde öne eğildi. Nefes alabilmek için yüzünü sola çevirdi ve güzel küçük kıçını göstermek için eteğini yukarı çekti. Çürüklerin çoğu şimdiye kadar iyileşmişti ama yine de dokunduğunda acıtan bazı noktalar vardı. Tamamen iyileşmediği için kaç kez şaplak atılacağı ve daha ne kadar acıtacağı konusunda çok korkmuştu.

Latif  çıplak kıçına baktı ve yardım edemedi ama onun minik göt deliğini ve sevimli kel amcık dudaklarını fark etti. Değerli kız arkadaşları ondan çok daha yaşlı olduğu için ilk kez kel bir amcık görüyordu. Kocaman sikini onun amına sıkıştırmak için heyecanlıydı, ama en güçlü arzular en güçlü iradeleri gerektirir.

“Hakimiyet göstermem gerek” diye düşündü kendi kendine.

Latif  kirli ayakkabısını alıp sol yanağına bastırdı. Sol ayağı onun yanağında, sağ elinde kemerle durdu, böylece herhangi bir nedenle kolayca şaplak atılabilirdi.

“Peki, üstün beyaz efendinizin hakimiyeti altında olmak nasıl bir duygu? Dürüst ol.” Latif  alay etti.
Seren’nın beyni çalıştı. Yalan söylerse olacaklardan korkuyordu, bu yüzden sağ kıçının yanağına vurulduğunda “böyle…hiç gelmiyor—AIEEE” diye bağırdı. Hızlıca sağ elini örtmek için kullandı. Onun da eli hemen tokatlandı.

“OWW” Seren tekrar bağırdı.

“Sürtük, şaplak atılırken kıçını kapatmaya cüret etme. Bunun bedelini daha sonra ödeyeceksin” diye bağırdı Latif , “soruyu tekrar edeyim, beyaz efendin tarafından yönetilmek nasıl bir duygu?”

Bu… bu… iyi hissettiriyor, dedi Seren, hıçkırıklar arasında tereddütle. Eteğinin kenarını sırtında tutarak elini ait olduğu yere geri koydu.

VUR ” MYAAA

” Seren çığlık attı. Şimdi korkmuş ve kafası karışmıştı. Kendini kötü hissettiğini söylerse, tokatlanacaktı. İyi hissettirdiğini söylerse, o da tokatlanacaktı.

“Kulağa iyi gelmiyor…” dedi Latif  kemeri onun kıçına yaslarken ve onunla kıçını nazikçe okşadı.

“Oh oh lütfeneee usta. Domine edilmek çok iyi hissettiriyor. Senin büyük beyaz horozunu seviyorum. Evet, lütfen küçük ch-ch-çinli kölenize hükmedin,” diye hıçkırıklar arasında haykırmayı başardı.

“İyi.” Latif , “Şimdi resmi ceza başlıyor. Çince sayın ve özür dilerim baba deyin ve ardından her vuruştan sonra teşekkür ederim usta. Anlaşıldı?”

“Üzgünüm baba?” Seren, “Neye üzülecektim ki? Kıçımı kendi zevkin için döven sensin. Sen—“

SLAP

“UGHHH” diye bağırdı.

“Söyledim. Anlıyor musunuz?”

“Evet efendim, teşekkür ederim efendim.”

WHACK Latif  ikinci kez onu daha da sıkı tuttu.

“AIIIIEEEEEEE OWWWW OH Oh oh” Seren hıçkıra hıçkıra ağlamaya devam etti.

“Sana az önce ne söylemeni söyledim?”

Seren’nın zihni bulanıktı ama doğru kelimeleri bulmak için çabucak çalıştı. “B-ben özür dilerim baba. Th-teşekkür ederim m-usta” diye bağırmayı başardı.

“Cezanın şimdi başlıyor. Bugün iki dakika geç geldin.”

WHAP

“OHHH yi özür dilerim baba. Teşekkürler usta.”

“Perşembe günü, benim boşalmamın bir kısmını atlattın.”

SMACK

“AHHH er üzgünüm baba. Teşekkür ederim m-usta.”

“Pazartesi günü, seninle yüz yüze gelmeye başladığımda dirseklerini tutmadın.”

SPLAT

“AIIIEEEEE san özür dilerim baba. Teşekkürler usta.”

“Bugün sana şaplak attığımda kıçını korumaya çalıştın. Bunun için defalarca şaplak atılacaksın. ”

SLAPP.

“KYAIII oh ow huh s-si üzgünüm baba. Teşekkürler usta.”

WHACK.

“AAHHHHH oh oh özür dilerim. Teşekkürler y—“

SLAP. Latif  daha itirafını bitiremeden pembemsi sırtına vurdu.

“UIIEEEEE ohhh ooh ah liu s-özür dilerim. Th—“

CRACK CRACK CRACK

“OWWW”

Latif  kölesini o kadar sert ve hızlı bir şekilde kamçıladı ki, beyhude bir kaçma girişimiyle dizleri yerde kaydı. Kolları onu sardı ve başı poposunu indirmek için öne doğru eğilmeye çalıştı. Ne yazık ki onun için, Latif ‘ın ayağı hâlâ yüzündeydi. Küçük kıçı aşağı doğru kaymaya çalıştı ama olmadı.

“Bu kadar çok solumayı ve inlemeyi bırakmalısın yoksa özrünü duyamam bebeğim.” dedi Latif , kötü bir kötü adam sesiyle.

Bu üç vuruş o kadar can yaktı ki, Seren kıçını ovmak istedi ama o zaman bunu yapması gerektiğini daha iyi biliyordu. Bu sadece daha fazla cezaya yol açar.

Bu bir iki dakika devam etti. Seren bunların haksız olduğunu hissetti. Örneğin, onun boşalmasından kaçmadı. Bunun yerine, Latif  onun ağzından çıktığında ıskaladı ve bir kısmı gösterge panosuna bulaştı. Gerçekte, Latif  sadece küçük Asyalı kölesinin çığlığını duymak istiyordu, bu yüzden küçük bir ihlal için zavallı kızın kıçını cezalandırdı.

Sonunda, Latif ‘ın onu cezalandıracak şeyleri tükendi. Seren ona bir soru sorarken burnunu çekti ve sürekli ağladı, “Adın ne?”

“S-Seren?”

THWAP “AAAAAA ha ha” diye soludu.

“Gerçek adın” diye vurguladı Latif .

Seren tereddüt etti ve düşündü, bu yüzden tekrar tokatlandı.

WHACKKK

“AHEEE. Seren Chan! Gerçek adım Seren Ch—“

SLAP

” KYAAAA uh uh. Beklemek! Lütfen

“AIEEEEAAIEE” Seren yüksek sesle bağırdı. Çince adımı istiyor olmalı! Evet, bu o. Çince adımı bilmek istiyor. “Chen xiao-lan!” diye bağırdı

CRACK. Latif  özellikle sert bir tane çıkardı. Kolu kıçını bu kadar çok dövmekten yorulmaya başlamıştı. Onun acısını hiç düşünmedi.

“Numara. Gerçek adın, kaltak.”

“AHHH!” Sonra ne demek istediğini anladı. Ne de olsa onun küçük Asyalı kölesi olmasını istiyordu. Bir evcil hayvan ismine ihtiyacı vardı. Zihni onu tatmin edecek bir şey, herhangi bir şey bulmaya çalışıyordu. Latif  kıçına şaplak atmak için kemeri tekrar kaldırırken, Seren bağırdı.

“ÇİN BEBEĞİ” Seren bunun ne anlama geldiğini gerçekten bilmiyordu ama bir keresinde otobüste ürkütücü bir adamın o daha gençken ona böyle dediğini duymuştu. Latif  sonunda ayakkabısını onun yanağından çıkardı. Seren eteğini tutarak olduğu yerde kaldı ve Latif ‘ın görmesi için kızarmış, morarmış kıçını gösterdi. Bunca zaman boyunca hıçkıra hıçkıra ağladı ve sadece bitmesini istedi. Daha fazla dayak yemekten başka HER ŞEYİ yapmaya hazırdı. Bu tam olarak Latif ‘ın istediği şeydi.

Latif  hafifçe kızarmış kıçını okşadı, “Sana şaplak atmayı bırakmamı ister misin, Çin bebeği?”

“Evet! Evet! Tekrar şaplak atılmak dışında her şeyi yaparım. Lütfen!” ” Harika

. Gömleğini çıkar ve sikimi em.”

Seren mutlu bir şekilde mecbur kaldı. Neredeyse dizlerinin üzerine atladı ve gömleğini kafasına atıp ustaca pantolonunu çözüp iç çamaşırını indirirken efendisine baktı. O hemen derin boğazını onun horoz ve tek seferde beş inç aldı. Daha önce olduğu gibi, artık onun sikini emmek konusunda isteksiz değildi. Tekrar dövülmekten daha iyiydi.

Seren onun horoz gagged olarak Latif  inledi. Uysal küçük kölesine, pembe kıçına, pembe yanaklarına ve küçük memelerine bakmayı severdi. Birkaç dakika onu havaya uçurduktan sonra, Latif  zamanın geldiğini anladı.  “Ayağa kalk.” Latif  emretti.

Sofya mecbur kaldı. Latif  onu ​​bir bebek gibi kucağına aldı ve odasına taşıdı. Onu yatağına oturttu ve nazikçe öpmeye başladı. Gün geçtikçe daha iyi öpüşüyordu ve ayrıca Latif  tarafından sevilme hissinin tadını çıkarmaya başladı. Şeftali büyüklüğündeki memelerini yakaladı ve onunla sevişirken onları sıktı. Yatağına yatabilmesi için Seren’yı aşağı iten Latif , boynunu öptü ve küçük göğüslerine doğru inmeye çalıştı. Asya’dan bir inilti uyandıran küçük meme uçlarını emerken ve ısırırken parmağını eteğinin altına sıkı küçük kedisine soktu. Kuku hiç şüphesiz daha önce dokunduğu en dar delikti. Önceki kız arkadaşının anüsünden bile daha sıkı. Seren inledi ve karşılık olarak başını tuttu. Göğüslerinin ve amının uyarılma hissini seviyordu.

“Bunun burada olduğunu biliyor muydun?” Latif  klitorisine dokunurken

“Hayır. Mastürbasyon yapmam, Usta”

Latif  kıkırdadı, emdi ve parmağıyla küçük amına girerken ısırdı.

Seren o anda gerçekten çığlık attı ve inledi. Daha önce hiç hissetmediği bir zevki yaşarken ayak parmakları kıvrıldı. Bir trompet oyuncusu olan Latif , dil söyleme sanatında ustalaştı ve Seren’yı çıldırdı. Genç vücudu, dilinin ustaca kullanımıyla bir dakikadan kısa sürede geldi.

Latif  kalktı. Öfkeli dokuz inçlik her zamankinden daha sertti ve precum kaplıydı. Sikini girişe yerleştirdi ve Seren’nın içine doğru iterken büyük kahverengi gözlerine baktı.

İnledi ve kızlık zarına ulaşana kadar rahatsızlık içinde hafifçe kıvrandı. Latif  onun ellerini tuttu ve başının üstünde sabitledi çünkü onu ne kadar inciteceğini biliyordu.

“Yetişkin olmaya hazır mısın?”

Seren’ya sadece başını salladığını sordu . Akıllı bir doktor ya da mühendisle evlendiğinde, tıpkı ailesinin istediği gibi bekaretini nazikçe kaybetmeyi hep hayal etmişti. Şimdi, beyaz bir şeytan kabadayı tarafından sıkıştırılıyor ve zorlanıyordu.

Onun itaatsizliği onu kızdırdı. Latif  dişlerini gıcırdattı, geri çekildi ve sikini mümkün olduğu kadar onun amına soktu. Sadece altı inç içeri girdi.

“AIIIIIIIEEEE-” Seren kısa hayatının en yüksek çığlığını çıkardı. Latif  çabucak elini onun ağzının önüne koydu ve o sevimli, yaşlarla dolu iri gözlere baktı. O mücadele etti ve istilacı pitonunu 15 yaşındaki küçük tünelinden çıkarmaya çalıştı ama Latif  onu ​​sıkıştırdı ve mücadele eden ellerini sımsıkı tuttu. Çocukluğu onu terk ederken gözlerinden yaşlar düşmeye başladı. Genç amından kan sızıyordu. Seren artık sonsuza kadar bu beyaz adamın malı olacaktı.

Latif  yavaşça dışarı çıktı ve geri itti, Seren’dan başka bir çığlık aldı. Kan, kadının sıkı genç vücudundaki kolonizasyonunu yağlarken, yavaşça ileri geri pompalamaya başladı.

Seren başlangıçta acı çekerken, her seferinde biraz daha sessiz çığlık atmaya ve sonunda inlemeye başladı. Latif  ellerini onun bileklerinden kurtardı ve onun yerine küçük göğüslerini avuçladı. İnlemelerini biraz daha sessiz hale getirmek için küçük, dolgun dudaklarını öptü. Ne zaman onu öpmeyi bıraksa, gözlerinin içine bakar ve içine her girdiğinde yüzünü buruşturup havlamasını izlerdi.

Seren acı içinde sessizce ağlamaya devam etti. Onun küçük asyalı kedi onun horoz olması ZARARLI. Onunki gibi Asyalı amlar daha küçük çükler için tasarlanmıştı, onun sadece 15 yaşında olduğu gerçeği bir yana. Her damarını ve onun şişkin kafasının içinde pompalandığını hissedebiliyordu. Ne zaman birkaç santimden fazla içeri girse, bir köpeğe vurulmuş gibi tiz bir çığlık attı.

Bu küçük havlamalar Latif ‘ın kulaklarına müzik gibi geliyordu. Uysal küçük kölesinin çığlıkları ona onu becermeye devam etmesi için enerji verdi. O zaman ve orada, bakire, genç, Asyalı amcıkların şüphesiz en iyi tür olduğunu fark etti. Pürüzsüz ve onun meyve sularından ve kanından sikişmek kolaydı, ama aynı zamanda daha önce becerdiği tüm pisliklerden daha sıkıydı. Hissettiği cennetsel zevk eşsizdi.

Latif  çok geçmeden bir sorunu fark etti. Seren’nın tüm genç am sularının akmasına rağmen, dokuz inçlik horozunun sadece yarısını onun kedisine sokabildi. Onu becermeyi bıraktı ve nazikçe kaldırdı.

Seren onun ne yaptığının pek farkında değildi ama yine de bacaklarını ona doladı. Bu pozisyondayken garip bir şekilde güvende ve sevildiğini hissetti. Kolları Latif ‘ın geniş kaslı omuzlarına dolandı.

“EEEEE” diye bağırdı Latif  hızla onu horozunun üzerine düşürürken. Beyaz horozunun yedi santim onun minik yabancı amını işgal etti. Seren, acı veren pitonu küçük amından çıkarmak istedi, ama bırakırsa, tüm vücudunun onu durduracak hiçbir şey olmadan tüm vücudunun onun horozunun üzerine düşeceğini fark etti. Bunun yerine Latif ‘ın boynuna daha da sıkı sarıldı ve canı cehenneme. Şimdiye kadar tüm yaşamı boyunca en çok acıyı yaşadığı için gerçekten çığlık atmaya ve havlamaya başladı.

“aaaaAAIIIEEE ah huh huh UIEEE ahuh huh AHHHH heh ha” diye bağırdı Latif  küçük amını deldi ve penetrasyonlar arasında nefes nefese kaldı. Latif  bu tecavüz seansında merhamet göstermedi. Tüm hızını ve gücünü bu savunmasız zavallı Asyalı kıza zorla uygularken homurdandı ve hırladı. Amının her santiminde yoğun bir acı hissi vardı. Şimdi, serviksi sürekli saldırıya uğruyordu. Daha nazik olmasına ihtiyacı vardı.

Seren, son vuruşlarından birinde Latif ‘ın kulaklarına eğildi ve “Seni seviyorum” diye fısıldadı. Latif  onu ​​hafifçe itti ve gözlerinin içine baktı. Bu sözleri söylerken çok samimi görünüyordu, bu yüzden Latif  onu ​​öpmek için eğildi. Onu öperken, horozunu santim santim onun amına doğru yavaşça itti. Seren ona yavaşça tecavüz ederken önce biraz sızlandı. Sonra sakinleşmeye başladı.

Onu öpmeyi bıraktı ve o büyük masum gözlere baktı. Latif , Seren’nın tecavüz seanslarında karşılaştığı zevki ilk kez düşündü. Onu yavaş ve metodik bir şekilde becermeye başladı. Sağ baş parmağıyla küçük klitorisini okşamaya başlarken sol koluna yaslanmasına izin verdi.

Seren biraz inlemeye başladı. İlk defa Latif ‘ın ona yaptığı şeyden gerçekten zevk alıyordu. Seren, hayatı boyunca ikinci orgazmı yaşarken bu sefer zevkle çığlık attı. Bu, Latif ‘ın horozunu sıktı ve bu da ondan bir inilti çıkardı. Seren inlemeye ve inlemeye devam ederken Latif  yavaş yavaş hızlandı. Latif  ona emir vermeden, Seren “evet baba, evet baba, lütfen usta ohhh bu çok iyi hissettiriyor” diye inlemeye başladı.

Onun tatlı, küçük, tiz Asyalı sesi onun için çok fazlaydı. Sonunda, tüm bu saatlerden sonra. Latif  sikini servikse kadar sıkıştırdı ve küçük asyalının çığlık atmasına neden oldu. Hayatı boyunca hiç olmadığı kadar sert geldi. Seren’nın masum çiçeğine bir meni seli aktı. Rahmi, vajinasını yavaşça sıkmaya devam eden bebek yapma suyuyla doldu. Latif , Seren’yı yumuşatıcı aleti hala içerideyken yatağa bıraktı. Çıkarırken elini vajinasının altına götürdü. Tamamen dışarı çıktıktan sonra bir cum sel elini doldurdu.

Bu bir avuç meniyi alıp Seren’nın küçük şirin yüzüne yaydı. Sonra göğüslerine, karnına ve uyluklarına biraz sürdü. Ona tamamen sahipti.

Seren’nın gözleri bir kez daha onun boşalmasından dolayı kapanmıştı, ama yine de tatlı, küçük bir kız öğrenci sesiyle “Teşekkür ederim baba” demeyi başardı.

Latif , eserine hayran olmak için geri çekildi. Bunca zaman boyunca, Seren sevimli küçük kız öğrenci eteğini giymişti. Yüzü kendi menisiyle ve Latif ‘ın menisiyle kaplıydı. Göğüsleri de onun boşalmasıyla kaplıydı ve kırmızı, çiğ amı hala onun kanının, boşalmasının ve Latif ‘ın menisinin bir karışımını sızdırıyordu. En yeni küçük eteğinin içinde çok masum bir kız çocuğu gibi görünüyordu ama kesinlikle yara bere içindeydi, hırpalanmıştı ve aşağılanmıştı.

“Eteğini çıkar ve ayağa kalk. Yavaşça dön”

Seren mecbur kaldı ve Latif  bir kez daha manzaraya hayran kaldı. Masasının üzerinden telefonunu aldı ve onun sevimli küçük vücudunun fotoğraflarını çekmeye başladı. Kedinin etrafındaki alan kırmızıya dönmüştü ve ham sana vücudunun her yerinden damlayan cum oldu. Yavaşça arkasını döndüğünde, Latif  onun iyice çırpılmış kıçına dikkat çekti. Birkaç mor tonuyla parlak kırmızıydı. Kolonileştirmek ve onunkini yapmak için geriye tek bir şey kalmıştı: onun tatlı küçük anal kirazı.

“Yarın dinlenmene izin vereceğim. Salı, öğle yemeğinde sikimi emmek istiyorum. Cuma gecesi anal kirazını kaybedeceksin. Biraz losyon kullanmanı ve kıçını gevşetmeyi denemeni öneririm, yoksa her zamankinden daha fazla acı verir.”

“Evet efendim, teşekkür ederim efendim.” Seren gözleri cum yapıştırılmış ile söyledi.

“İyi kız” dedi Latif  başparmaklarıyla gözlerindeki boşalmayı silerken tatlı bir şekilde. “Şimdi seni temizleyelim, ben de seni eve bırakayım.”

Kölesi bugün çok itaatkardı, bu yüzden onun bir ödülü hak ettiğini düşündü. Seren ve Latif  birlikte duş aldılar ve birbirlerini temizlediler. Latif , o gün için yeterince seks yaptığına karar verdi, siki tek seferde bir haftalık boşalmayı atmış olmalı. Yine de onu ayağa kaldırmaktan ve sabunla köpürtmekten zevk alıyordu. Seren efendisinin vücudunu da temizledi, horozuna, taşaklarına ve kıçına ekstra dikkat gösterdiğinden emin oldu. Onun gergin kaslarını hissetti ve onları sevdi.

Latif , Seren’yı evine götürdü ve arabadan çıkmadan önce ona kocaman bir öpücük verdi. Şeyma Lee, planlanmış boba gezisinden dönerken Seren’yı gizemli bir arabadan çıkarken gördü.

Şeyma, Seren’yı gördü ve “hey! Sofya!” Ve ona doğru koşmaya başladı. Seren çabucak arabanın kapısını kapattı ve Latif  onu ​​oradan çıkardı.

“Merhaba Şeyma, naber?”

“Boba yerine ne yapıyordun? Yapacak ödevin olduğunu sanıyordum?”

“Oh, hiçbir şey değildi… sadece… önemli bir… toplantıya gidiyordum,” dedi Seren.

“Sen… sutyen takmıyor musun?” diye sordu Şeyma.

Seren evine koştu ve Şeyma’yı toz içinde bıraktı. Hızla içeri girip kapıyı kilitledi. Şeyma şaşkın bir şekilde orada dikildi. En iyi arkadaşı neden bu kadar garip davranıyordu? İşinin dibine vurmanın onun işi olacağına karar verdi.

Kategori :

Ensest hikayeler, Porno hikayeleri, Sex Hikaye

Bir cevap yazın

Benzer Videolar
Rasgele Videolar
Türk banyoda gizli çekim porno izle 2.901 views 8 sene önce
Kız Kardeşini Siken Türk Porno 4.495 views 8 sene önce
Üniversiteli çıtır anal porno 1.089 views 8 sene önce
Türk açık hava porno izle 1.782 views 8 sene önce
Türk evde anal sikiş porno 1.742 views 8 sene önce
Zenci Porno indir 1.057 views 8 sene önce
Yüze Boşalma Porno indir 1.120 views 8 sene önce
Türbanlı türk sikiş indir 770 views 8 sene önce
Mobil sikiş indir izle 496 views 8 sene önce
Cepten bedava seks izle 644 views 8 sene önce
Türk uzun porno 1.069 views 8 sene önce
Türkçe porno izle 644 views 8 sene önce
Cepten konuşmalı sikiş izle 505 views 8 sene önce
Mobil bedava porno 540 views 8 sene önce

Altyazılı Porno

Adult, liseli porno, Adult porno, türkçe sikiş, hd sikiş, sikiş izle, amcık, Adult sex videosu, Adult pornosu.

Günümüzde bulunan bir çok porno sitesinin aksine rahat ve hızlı erişim imkanı sağlayan pornteazz.com adlı sitemize hoş geldiniz. Sitemizde bir çok farklı kategoriye anında ve güvenli bir eşliğinde ve porn şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Sitemizde amatör, hardcore, Asyalı, liseli, mobil porno gibi bir çok kategoride porno izleme imkanı sunmaktadır. Anında tıklayarak porno izleyebileceğiniz ve amatör ve profesyonel bir çok türk pornosuna hemen ulaşabileceğiniz sitemizin birinci önceliği kişileri memnun etmektir. Bir çok siteden para karşılığı izleyebileceğiniz full hd pornoları size ile ücretsiz ve minimum reklam ile sunan sitemizde cep telefonunuz ve tablet üzerinden mobil porno olarak izleyebileceğiniz bir çok video ve seks hikaye mevcuttur. Brazzers porno ve mofos gibi dünyada sikiş filmleri üzerinde ödülleri bulunan videoları arıyorsanız tam aradığınız sitedesiniz diyebiliriz. Peki bu filmleri izlemek için ne yapmanız gerekiyor. İste pornteazz.com in Türkiye üzerinde bir numaralı porno sitesi olmasının en büyük sebebide bu sırrın altında yatıyor.

Günümüzün bugünlerin'de hemen hemen herkesin kullanmakta olduğu arama motoru www.google.com üzerinden cepten sikiş videolarını izlemek ayrıca Porno izle gibi kelimeleri aratarak altyazılı porno, Türkçe porno, Sikiş, Ücretsiz ve tabletten reklamsız porno izleyebileceğiniz sitedir.

Sizlerde hemen siteye giriş yaparak burada ifşa, türbanlı, seks filmleri, anal, brazzers, lezbiyen, yarrak resimleri, HD, liseli, mobil, ofis, sekreter, türk, swinger, evli çift filmlerini izleyebilirsiniz.

Sansüzsüz ve reklamsız olarak cep telefonlarınızdan yada ücretsiz olarak sikiş izleme keyfi yaşamak istiyorsanız wifiden porno izleyebileceksiniz. Teknolojinin ilerlemesi sayesinde sizlerde cepten 3G 4G 4,5G 5G olarak telefon hatlarınız üzerinden bağlanarak keyifle doyasıya meme, göt, etek altı videolar izleyebileceksiniz. Full HD olarak seks, erotik filmlerini arama motorlarında vuzzu kelimesini aratarak siteyi bulabilecek ayrıca türbanlı, türk, türkçe, alt yazılı pornoları ünlülerin çekmiş oldukları brazzers, rokettube, xhamster şeklinde erişebileceksiniz.

Tüm Hakları rayhart.net'e ait'tir.

Reklam ve ücretsiz olarak izleyebileceğiniz sex izle, sikis, vk porno, konulu porno izle, konulu ensest porno, ensest sikis, turkce pornolar, porno videolar,alexis texas, fake taxi, porn free, twitter porno, brazzers, amatör türk porno, tr alt yazılı porn, turkseks, hospital porn, seks videolari, pornolar, turkce altyazili porno, alt yazili porno, hd porno altyazılı, türkçe seks, porno vk, porno tumblr, porna facebook, tuek porno, porn sex, altyazılı porna, hd pornalar, travesti porno, hd altyazılı sikis, orospu, orosbu porno, turk kasar kız pornoları, azgın liseli kızlar, am gösteren kızlar, erotik porno film izleyebilir ayrıca mobil olarak cep telefonlarınıza indirebilirsiniz.

Dilerseniz pornteazz.com sitesi üzerinden doeda pornolarını veya hd türk porno, alt yazılı pornolar, vk porn, türk porno, leybiyen sevişme videoları, mature, milf, teen, cumshoot, cuckold, swinger, sex hikaye, seks indir, sikiş indir, porna indir, altyazılı konulu porno, türbanlı ensest, ablasıyla seks yapan, annesiyle sikişen, kardeşiyle sevişenler, doeda sikis, doeda lezbiyen, vuzzu, vuzzu pornolar, hd altyazili sikis, mia khalifa, brazzers turkce, xhamster porn, Xvideos Porno, youporn, Youjizz Porno, liseli etek altı, amcık resimleri, zenci uzun kalın yarraklar, göt resimleri, porno gifleri, am, göt, sik gibi aramaların sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

Altyazılı Porno Keyfi - Türkçe Altyazılı Porno

Altyazılı Porno İzleme Ve Sikiş Sitesidir.

Konulu Türkçe Sikiş Videoları

Dünyanın en büyük porno şirketlerinin full hd sex videolarını alt yazılı keyfiyle hd bir şekilde donmadan izlemek için her gün sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

porno, sikiş, seks, amatör, türk, yerli, zenci, liseli, üniversiteli, evli çift, alt yazılı, HD porno, türkçe, xhamster, pornohub, redtube, swinger, cuckold, Bedava porno, Sikiş, Porno, Porno izle, Porno indir, Sikiş indir, Türbanlı, İfşa, Türk porno, Seks izle, Türkçe, Cepten porno, Cep sikiş, Mobil porno